У Британії офіцер поліції отримав чималу компенсацію за укуси блохи під час роботи

Чоловік отримав близько 402 тисяч грн.

У Британії невідомий поліцейський отримав 12 тисяч фунтів стерлінгів (близько 402 тисяч грн) компенсації за травму, отриману під час роботи – укуси блохи.

Про це повідомляє Metro.

Чоловік у суді виграв справу проти поліції Уест-Мідлендса, яка також має сплатити 4185 фунтів стерлінгів за судові витрати. Колишні офіцери зауважили, що культура компенсацій набуває обертів по всій Великобританії.

Колишній лідер ліберал-демократів Тім Феррон назвав випадок "сміховинним". За його словами, поліцейські роблять важливу роботу і повинні отримувати компенсацію за травми на роботі. Але Феррон вважає, що дехто цим зловживає: "Це, без сумніву, безглуздо, що платники податків сплачують рахунки за те, що когось покусали блохи. Це абсолютно безглуздо і буде шкодити довірі громадськості до поліції".

Колишній поліцейський у Вест-Мідлендс Рей Еган, який служив від 1967 до 1993 року, назвав це ідіотизмом: "Я не можу повірити в це. Більше 20 років я був поліцейським, і я навіть не можу собі уявити, що сталося б, якщо б я пішов до старшого офіцера і почав нити, бо мене вкусила блоха".

Представник поліції у Вест-Мідлендс сказав: "Співробітник поліції отримав розрахунок після укусів блохи на роботі, що призвело до невідкладної операції. Компенсаційні виплати здійснюються лише після оцінки відповідних медичних доказів страховиками та адвокатами, які надають рекомендації щодо того, якою має бути виплата".

Нагадаємо, в Австралії невідомі морські істоти перетворили ноги юнака на криваве місиво. Хлопець звернувся до лікарні, оскільки не міг зупинити кров. Згодом з'ясувалося, що рани спричинили так звані "морські блохи" – амфіподи.

ВідеоНевідомі морські істоти перетворили ноги австралійського підлітка на криваве місиво

Залиште свій коментар