У Британії з'явився Tinder для корів. Фермери у захваті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Додаток допомагає легко знайти пару для спарювання корови.

Британський стартап запустив додаток Tudder, за допомогою якого фермери можуть підібрати ідеального партнера для своєї корови. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Сільськогосподарський стартап Hectare Agritech придумав аналог популярного додатку для знайомств та сексуальних стосунків без зобов'язань Tinder. Але цей додаток допомагає розводити здорових корів.

У Tudder можна знайти інформацію про тварин із 42 тис. ферм у всій Британії – профіль "користувача" має дані про його місцеперебування, здоров’я, вік, режим харчування, санітарний стан та власника. 

"Tudder - це новий додаток для сватання, який допомагає сільськогосподарським тваринам у Великій Британії знайти партнерів-розмножувачів", - повідомляє Apple App Store.

За словами фермера Маркуса Лемпарда з південно-західного Уельсу, додаток дуже зручний.

"Вихід на ринок - це неприємність. Якщо я поїду на відкритий ринок з биком, а потім, можливо, поверну його, це заблокує роботу на фермі принаймні на два тижні", - уточнив він.

Зазначається, поки що Tudder працює тільки в межах Британії. Розробник програми скоро планує випустити такий додаток для овець.

Нагадаємо, у грудні 2018 року американський фермер-ентузіаст Джинн Генсон зняв відео, на якому корови утворюють католицький хрест.

ВідеоАвстралійська корова, яку вважають найбільшою в країні, уникла смерті на бійні через свої розміри

Тварина на прізвисько Knickers має гігантські розміри. Її зріст становить 194 сантиметри, а вага майже півтори тони. З такими параметрами корова просто не поміститься на стандартній бійні. Тож її власник вирішив, що тварина доживатиме віку на одному з його пасовиськ на заході країни.

Австралійська корова, яку вважають найбільшою в країні, уникла смерті на бійні через свої розміри

Залиште свій коментар

Вибір редакції