У Британії живе справжній Бетмен

Людина, переодягнута в костюм Бетмена, вже декілька днів безкорисливо допомагає жителям британського міста Шеффілд, наслідуючи головного героя знаменитих коміксів.

При цьому, як і у випадку з містичним персонажем, ніхто не може сказати, хто саме ховається під маскою нової міської знаменитості, повідомляють британські ЗМІ.

За декілька днів з початку своєї появи шеффілдський Бетмен вже встиг попрацювати в безкоштовній їдальні, дитячій лікарні, а також прийняти участь в добродійності, пожертвувавши 10 тис. фунтів стерлінгів (майже 15 тис. доларів). Хто ця людина і навіщо вона витрачає свій час на добрі справи таким незвичайним способом, ніхто з міських жителів відповісти не може, оскільки чоловік ніколи не знімає маску і, розмовляючи, міняє голос, додаючи фальшивий американський акцент.

Бетмен
У Британії живе справжній Бетмен
Проте "супергерой" погодився зустрітися з місцевими журналістами, пояснивши, що не бажає розкривати таємницю, оскільки "добрі справи набагато важливіші".

"Мені все одно, якщо деякі думають, що я божевільний. Якщо я надихаю людей здійснювати добрі справи і віддавати гроші на добродійність в це Різдво, то це того варто, - говорить таємничий незнайомець. - Не потрібно бути супергероєм або дуже багатою людиною, щоб зробити щось путнє. Якщо ти можеш віддати гроші або іграшки - це здорово. Але найбільший подарунок, який ти можеш зробити, - це час".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: