У британських школах будуть викладати порно

Британські підлітки вивчатимуть порнографію на шкільних уроках.

Можливо, незабаром британські підлітки вивчатимуть порнографію на шкільних уроках під керівництвом спеціальних інструкторів. За задумом, такі заняття допоможуть хлопчикам підвищити самооцінку і відучать їх дивитися на жінок просто як на предмет бажання.

Ідея належить добродійній організації Асоціація планування сім'ї (FPA), яка вже готує соціальних працівників для "підтримки" неповнолітніх любителів порносайтів, відеофільмів і друкарської продукції "для дорослих".

Організація, що отримує державні гранти, стурбована тим, що сьогодні головним джерелом інформації про секс для підлітків є жорстке порно. За словами глави FPA Джулі Бентлі, перегляд порнографії негативно впливає на самооцінку і створює збочені уявлення про привабливість тіла. Підліткам слід надати правдиву інформацію про статеві стосунки, вважає вона.

Прибічники традиційних родинних цінностей, зі свого боку, заявили, що саме через подібні "просвітницькі зусилля" Великобританія тримає перше місце з вагітності неповнолітніх в Європі (40 тис. випадків на рік).

У Великобританії питання про статеве виховання школярів піднімається регулярно і кожного разу викликає гострі дебати. Рік тому в уряді країни обговорювали можливість розсилати батькам посібника про те, як розповісти дитяті про секс і контрацепцію. Освічувати дітей пропонувалося вже з дев'ятирічного віку.

Раніше, Єврокомісія запропонувала країнам-членам ЄС програму боротьби з дитячою порнографією в Інтернеті - Safer Internet. "Завдання полягає в тому, щоб створити систему сповіщення органів влади для вжиття ними швидких і точкових заходів при виявленні Інтернет-сайтів незаконного змісту", - цитує преса слова голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу.


Читайте  також:
Порноіндустрія США просить в уряду 5 млрд. дол.
Голих Сімпсонів назвали дитячим порно
Виставка сексу таки відкрилася в Празі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: