У британських школах вчать курити марихуану

У британських школах учням роздали брошури про те, як правильно курити марихуану і яке задоволення можна отримати від цього.

Учням старших класів британських шкіл роздали 20-сторінкові брошури, які розказують про те, як правильно курити марихуану, які пристосування для цього використовувати і як уникнути можливих ризиків, пов'язаних з вживанням наркотику.

Буклет, який називається "Know Cannabis" ("Пізнай марихуану"), також містить інформацію про те, що куріння марихуани дозволяє людині розслабитися, а також робить прослуховування музики ще більш приємним заняттям. Попередження про те, що вживання наркотиків переслідується згідно із законом, автори брошури розмістили тільки на 14-ій сторінці.

Батьки школярів вимагають заборони розповсюдження цього буклету серед учнів британських навчальних закладів. Мати одного з учнів школи округу Північний Тайнсайд заявила про те, що її 15-річний син, який страждає на астму, розповів їй, що отримав урок "безпечного куріння марихуани". "Про що тільки думають в школах? Це ж справжнісінька пропаганда вживання наркотиків", - заявила вона.

Проте представники Ради округу Північний Тайнсайд заявили, що брошура є частиною національної програми в галузі освіти, спрямованої на попередження вживання наркотиків школярами старшого віку.

Це перше оригінальне освітнє нововведення у Британії. Нещодавно доброчинна організація Асоціація планування сім'ї запропонувала ввести в школах уроки порнографії. На їхнє думку, такі заняття допоможуть хлопчикам підвищити самооцінку і відучать їх дивитися на жінок просто як на предмет бажання.

Читайте також:
У британських школах будуть викладати порно
Під дією кокаїну бджоли поводяться як люди
Директор фонду соціальної реабілітації продавав наркоманам трамадол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: