У Брюсселі обрали "Міс бомж Бельгії"

58-річна бельгійка Тереза Ван Бьоль виграла перший у країні конкурс "Міс бомж-2009". Тепер їй на рік орендують житло.

Міс бомж Бельгії
58-річна Тереза Ван Бьоль
У Брюсселі відбувся перший конкурс "Міс Бомж Бельгії". Його переможницею стала 58-річна Тереза Ван Бьоль, яка отримала право цілий рік безкоштовно жити в спеціально орендованому для неї будинку.

Організатори конкурсу заявили, що головною метою акції було "привернути увагу громадськості до причин, які призводять до того, що люди опиняються на вулиці, і до наслідків цього".

Однією з основних умов участі в конкурсі було "чітке бажання покінчити з життям на вулиці і включитися в соціальне життя".

Всього у фінал конкурсу вишли дев'ять мешканок Бельгії. Всі вони зможуть протягом року проходити спеціальне навчання, яке, на думку організаторів, має допомогти їм знайти роботу.

Проте проведення подібного заходу викликало серйозну полеміку в Бельгії. Деякі організації, які займаються проблемами безпритульних, вважають, що конкурс "Міс Бомж" це всього лише невдала маркетингова акція, яка демонструє "неповагу до людської гідності".

Натомість прихильники акції підкреслили, що фіналістки "дістали можливість знову узяти себе в руки і відчути упевненість в собі".

Читайте також:

Російський бомж зняв фільм і відправив на Каннський фестиваль

Понад мільйон німців стали on-line бомжами

Україна виграла чемпіонат світу серед бомжів

У Мінську бомжів "переконали" не жити в місті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: