У будівлі британського парламенту відбулося перше гей-весілля

Тепер подавати заявки на проведення гомосексуальних весіль в резиденції британського парламенту у Вестмінстерському палаці зможуть всі охочі.

Кріс Брайант, Джаред Кренні
BBC
У будівлі британського парламенту відбулося перше гей-весілля
У будівлі парламенту Великобританії вперше відбулося гей-весілля. Цивільний союз уклали британський міністр з європейських справ Кріс Брайант (Chris Bryant) і його колега по лейбористській партії Джаред Кренні (Jared Cranney).

Брайант домігся офіційного дозволу на проведення шлюбної церемонії у спікера Палати громад Джона Беркоу (John Bercow), до якого він раніше офіційно звертався з цим проханням. Тепер подавати заявки на проведення гомосексуальних весіль в резиденції британського парламенту у Вестмінстерському палаці зможуть всі охочі.

Це не перший випадок, коли британський міністр вирішує офіційно узаконити свої стосунки з партнером. У липні 2006 року міністр у справах охорони навколишнього середовища і член парламенту Великобританії Бен Бредшоу (Ben Bradshaw) поєднався узами шлюбу з журналістом вечірнього випуску новин "Бі-Бі-Сі" Нілом Далглейшем (Neal Dalgleish).

Шлюби між представниками сексуальних меншин офіційно дозволені у Великобританії з 2005 року. Гомосексуальні сімейні пари в цій країні наділені тими ж громадянськими правами, що і гетеросексуальні.

Читайте також:

Європа вимагає провести у Литві гей-парад

США звинуватили Україну в утисках геїв

Сенатор-борець з геями зізнався у гомосексуалізмі

Британська палата лордів дозволила геям вінчатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: