У Чехії відкрилося турагентство для іграшок

Підприємці розраховують, що їх клієнтами стануть забезпечені мешканці західних країн, які хотіли б похвалитися незвичайними фотографіями перед друзями в соціальних мережах.

У Чехії відкрилося туристичне агентство, що пропонує подорожі до Праги для плюшевих ведмедів та інших м'яких іграшок.

Вартість туру складає 90 євро. Подорож відбувається таким чином: власник відправляє іграшку до Чехії в посилці, а потім щодня одержує електронні листи з повідомленнями про те, де вона побувала в цей день. Після завершення туру іграшку присилають назад разом із сертифікатом та компакт-диском, куди записані фотографії плюшевого мандрівника на тлі основних празьких визначних пам'яток.

Пропонуються і більш дорогі варіанти поїздки, що включають ароматерапію, масаж і фотоальбом, а також більш комфортну коробку для іграшки. Крім того, власників просять попереджати організаторів поїздки про особливі побажання мандрівника, зокрема, про переваги в їжі.

Підприємці розраховують, що їх клієнтами стануть забезпечені мешканці західних країн, які хотіли б похвалитися незвичайними фотографіями перед друзями в соціальних мережах. Власники агентства стверджують, що на цю ідею їх надихнув приклад садового гнома з фільму "Амелі". Вони розраховують згодом запропонувати клієнтам тури в Будапешт, Берлін, Братислави і Мюнхена.

Це не перше подібне турагентство: подорожі для м'яких іграшок пропонують також кілька невеликих фірм у Німеччині та США. Однак у Східній Європі, як стверджують засновники компанії, такі послуги раніше не виявлялися.

Читайте також:

У Києві пограбували "Дитячий світ"

Челябінська фабрика іграшок випускає плюшеві пеніси та цицьки

Найпопулярнішим подарунком на Різдво у США стали хом'яки-роботи

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: