У Черкасах не приймають зоопарк у подарунок

Черкаські ветеринари вже багато років хочуть подарувати місту екзотичну колекцію звірів, аби створити в місті зоосад, але намарно.

Крокодил (Фото: www.exzooberance.com)
Ветеринари виходили звірів і тепер мріють подарувати їх місту - але місто не розуміє щирого жесту. (Фото: www.exzooberance.com)
Кому потрібен зоопарк? Черкаські ветеринари вже багато років хочуть подарувати місту екзотичну колекцію звірів, щоби створити в місті зоосад. Але подарунок не поспішають приймати.

Тварини до рук лікарів потрапляли випадково, і після одужання залишалися на роки. Але тепер їх стало надто багато. У тісному приміщенні жити більше несила. Чому місто відмовляється од звірів?

Мавпа Саша – герой колекції. Життя в нього почалось на Кавказі у гірському генделику. Там безбожно пив горілку, курив цигарки, аж поки його не підібрав мандрівний цирк. Згодом хвору мавпочку забрали черкаські ветлікарі, які приїхали у цирк на виклик артистів. Непритомного артиста забрали і кілька діб рятували Саші життя. Той ледве дихав. Але згодом отямився та так і прижився у квартирі ветеринарних лікарів. Така сумна історія майже в кожної тварини.

Неодноразово опікуни екзотичних тварин просили чиновників знайти приміщення, щоб створити зоопарк. Ті відмахувались і чомусь дорікали медикам за турботу про тварин. Мовляв, у нас дітей годувати нічим, а ви тут з крокодилами. Тоді як опікуни грошей на харчування тварин ніколи не просили, всі ці роки утримували звірів за власний кошт. А колекцію тварин хочуть подарувати Черкасам.

Унікальну колекцію тропічних тварин виявили бажання купити бізнесмени з інших регіонів. Але опікуни не віддають. Бо не впевнені, що їх знову не купують для розваг. І бажають, щоби їхні улюбленці залишились вдома і стали прикрасою саме Черкащини, яку місцеві чиновники полюбляють називати регіоном розвиненого туризму.

ВідеоЗоопарк без господаря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: