У Чернігові жінка встановила рекорд, народивши дитину у 66 років

У Чернігові жінка встановила рекорд, народивши дитину у 66 років

Найстарша "молода мама" України

Дівчинка з'явилася на світ після третьої спроби штучного запліднення. Вперше жінка наважилася на первістка у 63, а вдалося стати мамою за місяць до 66-го Дня народження.

У Чернігові жінка народила дитину у неповних 66 років. Рекордсменка з Чернігова тричі проходила процедуру штучного запліднення. Щоб зібрати гроші на третю операцію, вона дійшла до міністра охорони здоров'я, аби їй не відмовили в еко-заплідненні через вік.

Тепер найстарша "молода мама" України мріє про розширення житлової площі, щоб її новонародженій крихітці згодом було де розвернутися.

Біологічного батька своєї донечки Валентина ніколи не бачила і нічого про нього не знає. Говорить, дитина схожа на неї. Дівчинка з'явилася на світ після третьої спроби штучного запліднення. Вперше жінка наважилася на первістка у 63, а вдалося стати мамою за місяць до 66-го Дня народження.

Пенсіонерка зізнається, що народила б ще і другу дитину, якби не скрута. Щоб зібрати на операцію, відкладала з пенсії та сиділа на картопляній дієті. І працювала до самих пологів на морозі, на ринку — щоб купити доньці візочок.

Привітати найстаршу маму України із вдалими пологами прийшла заступник міського голови. Рекордсменка у влади одразу попросила розширення житлової площі.

За словами головного лікаря Чернігівського пологового будинку Василя Гусака в Україні ще не було прецедентів народження дітей у такому похилому віці.

Медики маму-рекордсменку доглядали протягом усієї вагітності і результатом дуже задоволені. Операція, кесарів розтин, минула без ускладнень. І дитинка народилася цілком здоровою і доношеною.

Мама її вже назвала, зізнавшись, що ім'я обрала православне, а от яке саме, повідомить під час хрестин.

Читайте також:

Американка у 61 рік народила власного онука

У Молдові жінка народила 5 близнюків

Американка народила близнюків з різницею в 11 років

Чернігівчанка народила у неповних 66 років

Чернігівчанка народила у неповних 66 років

Повʼязані теми:

Наступна публікація