Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдумі РФ запропонували росіянам користуватися корою дуба і "Глодом" замість американських ліків

Російські законодавці хочуть заборонити ввезення ліків із США.

Можливо, росіяни скоро будуть користуватися корою дуба і "Глодом" замість американських ліків, які можуть потрапити під російські санкції.

Принаймні, з такою пропозицією виступив віце-спікер Держдуми РФ Петро Толстой.

Можлива заборона американських ліків обговорювалася в ефірі телеканалу "Росія 1". Політик Борис Надєждін заявив, що санкції створять проблеми не для американського бізнесу, а для мільйонів російських громадян, які залишаться без ліків із США.

На це Володін відповів: "А я кажу "Глід", а ці спльовуйте". Також він запропонував "заварювати кору дуба" для лікування своїх болячок.

Пізніше віце-пікер Держдуми в ефірі радіо "Говорит Москва" сказав, що це він так пожартував.

Разом з тим, американські ліки дійсно можуть потрапити під заборону в Росії. У Держдуму був внесений законопроект, яким пропонується заборонити або обмежити ввезення сировини і продуктів із США та інших країн, що підтримують антиросійські санкції.

Зокрема, у законопроекті йдеться про алкоголь і тютюнові вироби, ліки, а також припинення співпраці зі США в атомній галузі та авіації. Заходи у відповідь на санкції США стосуються також технологічного обладнання та програмного забезпечення.

ВідеоЧерез американські санкції у РФ фіксують рекордне здешевшання рубля

Курс євро на московській біржі вперше за два роки перевищив 80 рублів. Трохи здорожчав і долар, його ціна становить 64 рубля. Російська валюта дешевшає з початку тижня на тлі свіжих американських санкцій за втручання у вибори.

Через американські санкції у РФ фіксують рекордне здешевшання рубля

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції