У Дніпрі художник перетворив гаражі під стінами заводу на артоб'єкти

У Дніпрі художник перетворив гаражі під стінами заводу на артоб'єкти

Розмалював гаражі харківський митець Гамлет Зинковський.

У Дніпрі металеві коробки гаражів під стінами заводу біля залізничних рейок перетворили на галерею.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Арт-об’єкти створив відомий харківський митець. Утім, що саме надихнуло Гамлета Зинковського прикрасити невиразні гаражі у місті, він воліє не розповідати.

Відомо, що на створення незвичної галереї пішло понад два тижні. Кожна коробка отримала власне обличчя. Це не лише картина, але й підпис до неї. Зокрема, "Притулок вітру", "Маски, щоб дивитись тільки в очі" або ж "Час - головний спонсор життя".

Відео Відомий харківський митець перетворив дніпровські гаражі на арт-об'єкти

Гаражі заговорили у Дніпрі. Металеві коробки під стінами заводу біля залізничних рейок перетворилися на галерею. Арт-об’єкти створив відомий харківський митець. Що саме надихнуло Гамлета Зинковського прикрасити невиразні гаражі у Дніпрі, він воліє не розповідати. Відомо, що на створення незвичної галереї пішло понад два тижні. Кожна коробка отримала власне обличчя. Це не лише картина, але й підпис до неї. Зокрема, "притулок вітру", "маски, щоб дивитись тільки в очі" або ж "час - головний спонсор життя". Перехожі зізнаються: ще ніколи гаражі не спонукали до філософських роздумів. Власники теж не приховують захоплення. Хоча й визнають: були вкрай здивовані, коли побачили перетворення. Тепер сподіваються, що у вандалів не підніметься рука псувати мистецтво.    

Відомий харківський митець перетворив дніпровські гаражі на арт-об'єкти

Перехожі зізнаються: ще ніколи гаражі не спонукали до філософських роздумів. Власники теж не приховують захоплення. Хоча й визнають: були вкрай здивовані, коли побачили перетворення. Тепер сподіваються, що у вандалів не підніметься рука псувати мистецтво.

Як повідомлялося, херсонська художниця на карантині почала розмальовувати двері під'їздів. Вуличний артстиль з елементами петриківського розпису з'явився на дверях під'їздів. Зараз на звичайних залізних дверях зацвів бузок, іриси та півонії. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів