У Фінляндії офіційно здають квартири в обмін на секс

Фіни все частіше публікують оголошення з пропозиціями винаймати квартири в обмін на секс - орендна плата "всього кілька годин на місяць".

Кожного місяця до Центрального союзу орендарів Фінляндії надходять повідомлення про здачу житла в обмін на послуги сексуального характеру.

У Фінляндії легалізована проституція, тому поліцейські не втручаються, якщо орендар - дорослий, а власник не вдається до насильства або погроз.

Днями з'явилося оголошення про те, що власник квартири в Гельсінкі пропонує її здавати в обмін на секс. В оголошенні, опублікованому на популярному веб-сайті, зазначено, що орендна плата становитиме "всього лише кілька годин на місяць".

Власник квартири також вказав, що квартиранткою бажає бачити "жінку з гарним тілом і м'якими руками". Окрім власне сексуальних послуг, вона має подавати напої і з'являтися перед орендодавцем у негліже.

Фінські закони не забороняють продавати секс, тому влада не може затримувати таких секс-підприємців. Як правило, секс в обмін на житло в більшості випадків пропонується жінкам, які обмежені в коштах. Зазвичай це молоді студентки.

Читайте також:

Створено тривимірну соціальну мережу для "віртуального сексу"

Британці та французи пересварилися через ерогенну точку G

Корейських чиновників зобов'язали раз на місяць "робити дітей"

Британських туристів заарештували в ОАЕ за позашлюбний секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: