У Франції компанію змусили виплатити компенсацію родині працівника, який помер під час сексу у відрядженні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суд кваліфікував його смерть як "нещасний випадок на виробництві".

У Франції суд зобов'язав компанію виплатити компенсацію родині свого працівника, який помер від зупинки серця під час сексу із незнайомкою в готельному номері.

Про це повідомляє Українська служба Бі-бі-сі.

Представники компанії TSO, яка спеціалізується на обслуговуванні залізниці, заявляли, що працівник не виконував робочі обов'язки, тож фірма не має нести відповідальність за його смерть.

Але суд зазначив, що, згідно з французькими законами, роботодавець забезпечує соціальний захист працівника протягом усього періоду відрядження, незалежно від обставин, які можуть статися. 

Тож суд кваліфікував смерть у готелі під час сексу як "нещасний випадок на виробництві".

Померлого звали Ксав'є, його прізвище не називають. Він працював у TSO інженером. Випадок із його смертю у відрядженні стався ще 2013 року, але суд виніс своє рішення лише зараз.

Раніше повідомлялося, що у столиці Німеччини можуть встановити секс-кабінки посеред житлових будинків. Так місцева влада хоче вирішити проблему вуличної проституції, яка в країні легалізована. Такі секс-бокси уже ставили в Нідерландах та інших містах у Німеччині. Але Берлін першим може поставити секс-бокси в середмісті.

Відео Секс-кабінки посеред житлових будинків можуть з'явитися у столиці Німеччини

Так місцева влада хоче вирішити проблему вуличної проституції. Нерідко повії надають сервіс клієнтам, не надто ховаючись, а це дратує місцевих жителів. Проституція в Німеччині легалізована.  

Секс-кабінки посеред житлових будинків можуть з'явитися у столиці Німеччини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції