У Франції знайшли шедевр епохи Відродження. Він роками висів над плитою в квартирі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість картини становить від 4 до 6 млн євро.

У квартирі однієї француженки знайшлася картина ранньої епохи Відродження, яку написав флорентійський живописець Чімабуе. Її назва - "Увінчування терновим вінцем". Вона висіла у жінки на кухні над плитою.

Про це пише Daily Mail.

За даними експертів, які працювали із картиною, шедевром володіла жінка, що живе в місті Компьень на півночі Франції. Картина роками висіла в її будинку просто над плитою для приготування їжі. Власниця вважала, що це старовинна ікона, тож вирішила принести її на оцінку місцевим аукціоністам.

Мистецтвознавець Ерік Туркін заявив, що ціна складає від чотирьох до шести млн євро. "Увінчування терновим вінцем" представлять ​​27 жовтня в Аукціонному будинку в місті Санліс на півночі Франції.

"Увінчування терновим вінцем" Чімабуе._2
Associated Press

Знайдена картина є фрагментом поліптиха, який датовано 1280 роком. Ймовірно, вона є частиною серії картин Чімабуе, яка відображає Страсті Христові і Розп'яття Христа. Справжнє ім'я творця Чімабуе - Ченні ді Пепо. Він жив у XIII - початку XIV століть.

Нагадаємо, бельгієць випадково купив полотно Рембрандта, датоване XVII століттям.

Відео Бельгієць випадково купив полотно Рембрандта датоване XVII століттям

Курйоз стався у містечку Льєж аж 15 років тому. У невеличкому барі бельгієць познайомився з чоловіком, який був по вуха у боргах. Аби виручити бідолаху купив у нього зображення Ісуса за 500 євро. Днями друзі порадили віддати картину на експертизу. Вона підтвердила цінність творчого доробку.  

Бельгієць випадково купив полотно Рембрандта датоване XVII століттям

Залиште свій коментар

Вибір редакції