У французькому зоопарку двоє відвідувачів видряпали свої імена на шкірі носорога

У французькому зоопарку двоє відвідувачів видряпали свої імена на шкірі носорога

У французькому зоопарку двоє відвідувачів видряпали свої імена на шкірі носорога

Фото: facebook.com/royannews

Чиновники та зоозахисники обурилися такій витівці.

Двоє відвідувачів зоопарку у Франції зазнали масового осуду за те, що видряпали свої імена на шкірі на спині носорога.

Про це пише The Daily Mail.

Фотографії, на яких зображений носоріг із надряпаними на спині іменами "Джулі" та "Каміль", швидко розлетілися соціальними мережами, а чиновники зоопарку Ла-Пальмір поблизу Рояна, що на південному заході Франції, заявили, що вони "обурені дурістю та неповагою" з боку відвідувачів. 

Постраждала – носоріг на ім'я Нолле, вона живе у зоопарку вже 35 років.

"Хтось подряпав нігтем поверхневий шар шкіри носорогу. Це зовсім зневажливо, але носоріг навіть не помітила, що сталося, і вона не страждала", – розповів директор зоопарку П'єр Кайль.

Він додав, що зоопарк посилить присутність наглядачів та розглядає можливість розміщення камер відеоспостереження на деяких ділянках парку. Попри обурення поведінкою відвідувачів зоопарк не буде вживати якихось юридичних заходів проти них, додав Кайль.

Фотографії викликали обурення у Франції та у соціальних мережах після того, як вони отримали широке поширення. Французька організація захисту дикої природи Le Biome заявила, що можливість відвідувачам торкатися тварин у зоопарку "не відповідає стандартам такого типу взаємодії". А деякі користувачі Twitter закликали до заборони зоопарків та цирків з тваринами. 

Нагадаємо, у заповіднику Сібуйя в ПАР леви загризли щонайменше двох браконьєрів, які полювали на носорогів. Працівники заповідника знайшли рештки двох або й трьох браконьєрів у левовій резервації неподалік міста Кентон-он-Сі. Також біля решток знайшли рушницю та сокиру, якою, найімовірніше, мисливці планувати відрубати роги вбитим носорогам. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація