У Франції побудували свою Берлінську стіну

У Франції створили Берлінську стіну з шоколаду. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Французький кондитер Патрік Роже до 20-річчя падіння Берлінської стіни створив її копію з шоколаду.

На спорудження стіни завдовжки 15 метрів знадобилось 900 кілограмів шоколаду, а сам процес створення копії огородження зайняв близько трьох тижнів. Малюнки на шоколадну Берлінську стіну, що з'явилися на оригінальній стіні після скасування обмежень на сполучення між НДР і ФРН, Роже наносив за допомогою підфарбованої харчовими барвниками кокосової олії.

Спеціально до 20-річчя падіння Берлінської стіни кондитер створив шматок стіни з шоколаду висотою в два метри і зруйнував його на знак об'єднання двох Німеччин. Основну частину свого творіння Патрік Рожер планує зберегти. Окремі шматочки шоколадної Берлінської стіни виставлені в кондитерських магазинах по всій Франції.

Тим часом у Берліні відбулася офіційна частина святкувань річниці падіння Берлінської стіни, в якій взяли участь голови та перші особи різних держав, у тому числі президент РФ Дмитро Медведєв, держсекретар США Хіларі Клінтон, президент Франції Ніколя Саркозі, екс-лідер СРСР Михайло Горбачов, канцлер Німеччини Ангела Меркель і багато інших. Попередньо відмовились брати участь у святкуванні Гельмут Коль та Барак Обама. У рамках офіційної церемонії її учасники здійснили символічний прохід через Браденбургскіе ворота, через які проходив кордон між Східним та Західним Берліном.

Датою об'єднання Німеччини і фактичного падіння Берлінської стіни вважається 9 листопада 1989, коли влада НДР прийняли рішення про зняття обмежень на сполучення з Західним Берліном. Фактичне об'єднання відбулося в жовтні 1990 року, після чого практично вся стіна, довжина якої перевищувала 100 кілометрів, була зруйнована.


 

Читайте також:

20-річчя падіння Берлінської стіни

Саркозі зізнався у руйнуванні Берлінської стіни

Більшість жителів Землі незадоволені капіталізмом, але не жалкують про розпад СРСР

ВідеоУ Франції створили Берлінську стіну з шоколаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: