Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харківському екопарку показали новонароджених амурських тигренят

Малюки з'явилися два місяці тому, але на публіку вийшли вперше

Бебі-бум у Харківському екопарку. Представниця вимираючого виду тварин - амурська тигриця Даліла народили четверо кошенят. Також дітьми поповнилися родини японських макак та кенгуру, йдеться в ТСН.12.00. 

В дикій природі таких смугастих залишилося близько півтисячі. Амурські тигри належать до вимираючого виду, а Даліла з харківського екопарку приводить потомство вже четвертий рік поспіль. Цього разу вона народила чотирьох малюків.

Тигренята народилися ще 2 місяці тому, але на прогулянку вийшли вперше, після усіх необхідних щеплень. Кошенята ще дуже залежні від мами.

Батько тигренят Банзай за сімейством спостерігає через клітку. До вольєру його не пускають – це небезпечно для малюків. Даліла, як турботлива матуся, увесь день виховує дітей .

Малюки поки що безіменні. Найімовірніше, називатимуть їх вже нові господарі - власники державних чи приватних звіринців, куди кошенят передадуть за обміном чи подарують.

Нових господарів матимуть усі малюки, що народилися цієї весни. Дитинча кенгуру - ще не залишало мамину сумку і навіть визирає з неї нечасто. А от двоє японських макак з материнського молока уже невдовзі перейдуть на дорослу їжу.

Відео У Харківському зоопарку народилося 4 тигреняти

Залиште свій коментар

Вибір редакції