У Харківському екопарку показали новонароджених амурських тигренят

Малюки з'явилися два місяці тому, але на публіку вийшли вперше

Бебі-бум у Харківському екопарку. Представниця вимираючого виду тварин - амурська тигриця Даліла народили четверо кошенят. Також дітьми поповнилися родини японських макак та кенгуру, йдеться в ТСН.12.00. 

В дикій природі таких смугастих залишилося близько півтисячі. Амурські тигри належать до вимираючого виду, а Даліла з харківського екопарку приводить потомство вже четвертий рік поспіль. Цього разу вона народила чотирьох малюків.

Тигренята народилися ще 2 місяці тому, але на прогулянку вийшли вперше, після усіх необхідних щеплень. Кошенята ще дуже залежні від мами.

Батько тигренят Банзай за сімейством спостерігає через клітку. До вольєру його не пускають – це небезпечно для малюків. Даліла, як турботлива матуся, увесь день виховує дітей .

Малюки поки що безіменні. Найімовірніше, називатимуть їх вже нові господарі - власники державних чи приватних звіринців, куди кошенят передадуть за обміном чи подарують.

Нових господарів матимуть усі малюки, що народилися цієї весни. Дитинча кенгуру - ще не залишало мамину сумку і навіть визирає з неї нечасто. А от двоє японських макак з материнського молока уже невдовзі перейдуть на дорослу їжу.

У Харківському зоопарку народилося 4 тигреняти

Представниця вимираючого виду тварин, Амурська тигриця Даліла народила четверо кошенят. Тигренята народилися ще 2 місяці тому, але на прогулянку вийшли вперше, після усіх необхідних щеплень. Також дітьми поповнилися родини японських макак та кенгуру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: