Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові мешканці зафарбували графіті "українського Бенксі". У відповідь отримали малюнки пенісів

"Культурна війна" триває вже кілька днів.

У Харкові між мешканцями будинку та художником триває справжня війна. Митець розмальовує стіну будинку, а мешканці щоразу зафарбовують новий малюнок сірою фарбою.

Як пише Meduza, 2016 року вуличний художник Гамлет Зіньковський, якого називають "українським Бенксі", намалював графіті на стіні будинку по вулиці Гоголя, 2а.

На малюнку було зображено чоловіка на долоні, а поряд напис - "Здається, я знайшов себе. Не загубити б його...".

У вересні цього року невідомі зафарбували графіті сірою фарбою. Сам художник підозрює, що це могли зробити мешканці з будинку навпроти, які декілька разів висловлювали своє незадоволення малюнком.

У відповідь на стіні з'явився напис: "Х*й. Так краще"?. Цей напис теж зафарбували. Потім з'явився новий: "Який Харків, такий і Бенксі". І його зафарбували. Тепер стіну щоразу "прикрашають" новими нецензурними написами, малюнками пенісів та іншого, але щоразу усе це зафарбовують. Судячи з усього, до протистояння підключилися й інші вуличні художники. 

Така "культурна битва" триває вже кілька днів, і їй навіть присвятили сторінку в Instagram, де можна спостерігати за баталіями.  

 

Нагадаємо, у Києві в ніч проти 27 липня з’явилося графіті, підписане таємничим вуличним художником Бенксі. На графіті зображений орел з двома головами, кожна з яких нагадує пістолет з бензинової автозаправки. 

Графіті з’явилося в ніч виступу у Києві легендарного британського гурту Massive Attack. Деякі фани Бенксі стверджують, що вуличним митцем може бути музикант гурту Роберт Дель Наджа. Міста, де виступали Massive Attack, часто збігаються з місцями, де з'являються малюнки Бенксі. До того ж, Дель Наджа сам є художником графіті і малював обкладинки для альбомів свого гурту.

Видання "Хмарочос" надіслало запит на офіційний сайт художника, щоб підтвердити або спростувати автентичність зображення. У відповідь надійшов лист з інформацією, що це не малюнок Бенксі.  Пізніше стало відомо, що підроблене графіті Бенксі у Києві на Подолі намалювала команда студії дизайну "Yabloko ideas studio". 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції