У Харкові пройшло весілля на велосипедах

Бабусі і мами наречених до останнього сподівалися, що весілля не відбудеться так, яким його задумали.

Веловесілля в Харкові
Харьков Турист
Веловесілля в Харкові
У Харкові провели перше в Україні веловесілля. Наречений був у костюмі, але у кросівках, наречена - в елегантній вінчальній сукні і мокасинах. Замість уквітчаних автомобілів - кортеж велосипедів.

Підтримати молодят приїхали інші велосипедисти, багато гостей, які до весілля навіть не були знайомі із закоханою парою. Незадовго до розпису наречений залишив інформацію про веловесілля на форумі туристичного сайту.

У відгуках люди обіцяли приїхати і жалкували, що у них велокостюми темного кольору. Познайомилися майбутній чоловік і дружина на цьому ж сайті, а зустрілися вперше на нічній прогулянці на велосипедах.

Через два роки одружилися.

"Ми ведемо активний спосіб життя, тому хотілося якось виділитися, підірвати місто", - говорять Ольга і Андрій Зарецкі.

Найбільше за молодят переживали бабусі. Такого весілля вони не уявляли. А мами навіть до останнього сподівалися, що веловесілля скасують через погоду.

Всі побоювання розвіялися, коли наречена у довгій сукні легко сіла на велосипед. На другий день після весілля молодята вирушили до Криму.

А влітку минулого року подібне веловесілля відбулося і у Дніпропетровську. Наречені познайомилися у велоклубі, звідти - всі їхні друзі. Тому питання про те, як організувати власне весілля, перед ними навіть не стояло. З улюбленими "байками" молодожонам довелося розлучитися тільки перед рагсом. Як не прагнули переконати співробітників, але туди їх на велосипедах все ж таки не пустили.

А ось британці обрали і зовсім оригінальний спосіб, щоб одружитися. Вони одружувались у повітрі , прив'язані до крил невеликих літаків.

Читайте також:

Одеське подружжя не витратило на безалкогольне весілля жодної копійки

Китайська наречена одягнула на весілля фату більше ніж в два км

Перше весілля в умовах невагомості

На Дніпропетровщині святкували весілля, яке претендує на Книгу рекордів (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: