Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсоні водії гуртом виштовхали фуру з рейок, на яку мчав поїзд

Згуртований порятунок відзняв реєстратор.

У Херсоні на залізничному переїзді поїзд ледь не розтрощив фуру, яка застрягла на рейках, як раз у той момент, коли увімкнувся сигнал семафору, що попереджав про наближення потягу, йдеться в ТСН.12.00.

Водії всіх машин з обох боків переїзду, які зупинились в очікуванні поїзда, стрімголов кинулися виштовхувати застряглу вантажівку, аби уникнути зіткнення. Люди, ризикуючи життям, випхали машину буквально за кілька хвилин до того, як промчав локомотив.

Згуртований порятунок відзняв реєстратор в одній з машин, які також зупинилися біля переїзду.

ВідеоЛюди врятували фуру, яку ледь не розтрощив потяг

У Херсоні на залізничному переїзді застрягла фура як раз у той момент, коли увімкнувся сигнал семафору, що попереджав про наближення потягу. Водії всіх машин з обох боків переїзду, які зупинились в очікуванні поїзда, стрімголов кинулися виштовхувати застряглу вантажівку, аби уникнути зіткнення. Люди, ризикуючи життям, випхали машину буквально за кілька хвилин до того, як промчав локомотив.  

Люди врятували фуру, яку ледь не розтрощив потяг

Нагадаємо, на залізничному переїзді поблизу міста Ніш у Сербії 21 грудня 2018 потяг врізався у автобус з дітьми. В результаті аварії загинули щонайменше п'ятеро, ще 30 - поранені. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції