У хокеїстів з'являться ковзани з підігрівом

Нове диво техніки - так звані "теплі" ковзани позитивно впливатимуть на швидкість і маневреність хокеїста.

Найближчим часом декілька гравців Національної хокейної ліги (НХЛ) випробують ковзани, леза яких спеціальним чином підігріваються. Всередину леза вмонтовані дві батареї, що перезаряджаються, які підтримують температуру близько 41 градуса Цельсія, а також температурний датчик. 

Спочатку "ковзани з підігрівом" будуть випробувані на тренуваннях, а якщо випробування пройдуть успішно, то і в матчах НХЛ. У тестах візьмуть участь шість-десять хокеїстів.
 
Значення нововведення полягає в тому, що між підігрітим лезом і льодом збільшується шар води, що знижує тертя. Це в свою чергу повинне позитивно впливати на швидкість і маневреність хокеїста. 

Заряду батарей вистачає приблизно на два матчі. Коли гравець сідає на лавку запасних, вони автоматично відключаються, а коли повертається на лід, знов починають працювати. 

Три роки тому такі ковзани випробував один з найславетніших гравців в історії хокею Уейн Гретцькі. Коментуючи повідомлення про початок тестів, він дав новині високу оцінку, дотепно помітивши, що якби такі ковзани з'явилися в його час, він, напевно, грав би дотепер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: