У Індії власник заскочив щура за крадіжкою діамантів, але назвав його "індійським божеством"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тваринці приглянулися сережки із дорогоцінними камінцями.

В Індії в одному з магазинів камери спостереження зафіксували, як щур краде аксесуари із діамантами.

Про це пише New Indian Express.

Власник магазину Дірадж Кумар, прийшовши на роботу, побачив, що діамантові сережки вартістю 8,6 тис. гривень кудись зникли. Спочатку чоловік запідозрив, що їх вкрав хтось із персоналу. Тоді він вирішив перевірити камеру відеоспостереження.

На відео він помітив, що їх з прилавка краде тваринка. Нею виявився щур, який близько 23 години він заповз на полицю і потягнув коштовність. Працівники магазину ретельно обшукали магазин, але сережки знайти так і не змогли. Тоді Кумар вирішив, що щур - це перевтілене у тварину індійське божество.

"Я вірю, що бог Ганеша проник в мій магазин в образі щура, щоб задобрити сережками свою матір Парваті в індуїстське свято Махашіваратрі. Я щасливий, що для цього він вибрав мій магазин", - зізнався власник.

Тепер якщо Кумар знайде сережки, одразу пожертвує їх у храм Кедарнатхе.

Нагадаємо, у Німеччині команда із восьми пожежників врятувала вгодованого щура, який застряг у дірці каналізаційного люка. Гризуна помітила маленька дівчинка і викликала рятувальників.

ВідеоУ Німеччині пожежники врятували гладкого щура, який застряг в люку

Гладкий гризун застряг у каналізаційному люку у місті Бенсгайм в центральній Німеччині. Аби його визволити, знадобилися спільні зусилля бригади пожежників та зоолога. Хід рятувальної операції вони зафільмували. На кадрах видно, як зоолог накинув на тварину зашморг, а пожежники відкрили люк і допомогли пацюку вибратися з нього. 

У Німеччині пожежники врятували гладкого щура, який застряг в люку

Залиште свій коментар

Вибір редакції