У Ізраїлі почали варити пиво з дріжджів, яким 5000 років

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки історичне пиво подають у пабах, але хочуть і зробити версію в пляшках.

Пиво часів фараонів у сучасних броварнях. Ізраїльські вчені успішно втілили алкоексперимент, йдеться у новинах "Спецкор" на каналі 2+2.

Виявляється, 5000 років тому неподалік сучасного Єрусалима філістимляни влаштовували гучні вечірки. Серед руїн давнього міста археологи віднайшли глиняні глеки, а на їхніх стінках - залишки дріжджів.

Далі до праці взялися біологи - в лабораторії вони змогли відділити організми і повторно їх активувати. А коли виростили достатню кількість, залучили до схеми броварів. І ті зварили пиво на дріжджах, яким 5 тисяч років.

Нині його продають у кількох єрусалимських пабах - думки клієнтів розділилися. Одні називають хмільне гидким, ніби воно має смак спаленого хліба. Інші ж навпаки - відчувають фруктові нотки.

Броварі продовжують експериментувати із рецептами і планують розширити продаж не лише на паби, але й на супермаркети по всьому світу.

Нагадаємо, користувачі інтернету по всьому світу вважають, що мексиканське пиво Corona Extra якимось чином пов'язане зі спалахом коронавірусу в Китаї, а почалась недовіра до напою через жарти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції