У Канаді чоловік врятувався від ведмедиці за допомогою боксерських прийомів

У минулому чоловік полював на чорних ведмедів і тому знав, що на прийняття рішення у нього є секунди.

61-річний чоловік з канадської провінції Онтаріо відбувся подряпинами після зіткнення зі 130-кілограмовою чорною ведмедицею, яка захищала своє дитинча.

Про це пише ВВС.Russian.

Рік Нельсон вигулював собаку, коли побачив маленьке ведмежа. Від несподіваної зустрічі з людьми тварина злякалася і видала крик, на який прибігла ведмедиця. Ведмедиця наближалася до Нельсона на повній швидкості.

У минулому чоловік полював на чорних ведмедів і тому знав, що на прийняття рішення у нього є секунди. Каміння або палиці у нього не було, але він міг спиратися на знання боксу. Коли ведмедиця встала на задні лапи, Нельсон замахнувся на неї, але не зміг завдати точного удару.

Ведмедиця у відповідь завдала йому кілька ударів, залишивши великі подряпини на грудях і обличчі. У цей момент ведмежа видало якісь звуки і почало відходити, а ведмедиця не стала відповідати на атаку і пішла за ним.

Нагадаємо, що раніше на Львівщині після зустрічі з голодним ведмедем чоловік опинився в реанімації. З лап агресивного тварини його дивом зуміли відбити товариші.

У США дикий ведмідь просидів 3 дні на дереві посеред житлового кварталу

Небезпечний прихисток тварина, якій всього один рік, знайшла після того, як потрапила під колеса автомобіля. Рятувальники, яких викликали місцеві мешканці, спочатку намагалися заспокоїти тварину та виманити на землю смаколиками. Та врешті приспали снодійним та повезли до ветеринарної клініки. Там вже повідомили, що ведмідь здоровий і коли оклигає від снодійного то повернеться до лісу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: