У Казахстані почали видавати кредити вівцями

У Казахстані вирішили, що надавати в кредит худобу - дуже вигідно. Тварини ж розмножуються, тому приплід позичальник залишить, а те, що брав, поверне.

У Павлодарськійї області Казахстану власники селянських господарств почали отримувати державні кредити вівцями.

Реалізацією проекту "Жайляу" займається компанія "Соціально-підприємницька корпорація "Ертіс". Від імені держави вона здає овець в оренду на п'ять років.

Передбачається, що потім вівці будуть повернуті компанії, а приплід позичальник залишить собі, поліпшивши матеріальний стан себе і своєї сім'ї. За словами керуючого директора "Ертіс" Нурлан Омарова, десять фермерів в Екібастузського сільській зоні вже отримали по сто вівцематок.

Омаров додав, що програма спрощує процес отримання кредитів односельчанами. За його словами, подібний кредит видається "без застави, без внесків, люди ні копійки не витрачають". Крім того, протягом п'яти років позичальникам не потрібно виплачувати відсотки.

Претенденти на отримання позик відбираються районними комісіями, створеними за дорученням влади області. На випадок непередбачених обставин всі вівці застраховані.

Передбачається, що "Жайляу" стане пілотним проектом. За словами Омарова, наступного року планується здавати в оренду коней і велику рогату худобу, а в подальшому - розвивати свинарство.

Раніше повідомлялося, що в умовах кризи в деяких країнах все більшого поширення набувають бартерні угоди. Так, наприклад, у Білорусії робочим як зарплату пропонували килими, цибулю та консерви, а один з машинобудівних заводів республіки запропонував продати трактори за м'ясо.

Читайте також:

В Прибалтиці видають кредити під заставу "безсмертної" душі

Луганчанам дають кредити на автономне опалення

Повіям Амстердама будуть видавати державні кредити

Українці не можуть заплатити кредити і йдуть на самогубства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: