У Кіровограді ритуальні служби побилися за мерця

За право організації поховань в обласному центрі борються одне комунальне підприємство і 11 приватних фірм.

У Кіровограді дві ритуальні служби побилися за мерця, не поділили послугу з перевезення тіла померлого в морг. Така гостра конкуренція на поховальному "ринку" приголомшила і містян, і владу. За право організації поховань в обласному центрі борються одне комунальне підприємство і 11 приватних фірм. На кону - 20 мільйонів гривень щорічного прибутку.

Бійка сталася в гаражному кооперативі, де в автомобілі учадів чоловік. По тіло приїхали майже одночасно комунальна і приватна служби. Хто кого бив - версії різняться.

Санітар комунального підприємства Микола Войнович повідомив, що їх викликала міліція, а там вже приватна фірма забирає мерця. Тіло довелося у них забрати, але був побитий їхній водій.

Водій приватної фірми Ігор Гергель заперечує слова комунальника і запевняє, що все було інакше: водій і його напарник самі накинулися на них з лайками і монтировкою.

Обидві сторони написали заяви у міліцію, а на ринку ритуальних послуг розпочалася війна. Комунальне підприємство доводить, що тіла раптово померлих у морг може перевозити лише їхня спеціалізована машина.

Приватники такої умови не дотримуються – тож через перевезення інфікованих трупів місту загрожують епідемії.

Директор КП "Ритуальні послуги" Олександр Ерьоменко запевняє, що приватні фірми нав’язують свої послуги людям. Вони навіть беруть авансовий платіж.

У приватників - свої аргументи, звинувачують комунальне підприємство у недобросовісній конкуренції і прагненні монополізувати ринок.

Представниця приватної фірми Олеся Лук'янова доводить, що вони возять небіжчика з дома безкоштовно і тільки по одному тілі у машині. Комунальники, за її словами, возять по 4-5 трупів. Приватна фірма оформила спецавтомобіль, через це вони з ними воюють.

До "військових" дій на боці комунального підприємства долучилася і міська влада.

Начальник управління торгівлі, Василь Калинчук прояснив ситуацію: "Підприємець, який надає ритуальні послуги, має право перевозити трупи небіжчиків лише після моргу. Тобто доставка до моргу з місця смерті, загибелі відбувається і надається така послуга тільки спеціалізованим підприємством.

Тепер у протиборчих сторін усі сподівання на суди - свої права на мерців там тепер відстоюють і приватники, і комунальники.

Читайте також:

Математики вирахували вірогідність нашестя зомбі

Мерці, скоріш за все, не загрожують киянам

Черновецький заборонив чіпати мерців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: