У китайському мегаполісі збираються виростити 50 геніїв

Узяті у дітей клітки будуть направлені до Шанхаю, де фахівці найбільшого в Китаї центру розробки і виробництва біочіпів перевірять їх по 13 параметрам.

У китайському мегаполісі Чунцин візьмуть генетичні проби у тисячі підлітків. За аналізами ДНК знайдуть 50 найталановитіших. І з них потім роститимуть геніїв.

Ініціатором проекту виступив міський "Дитячий палац", де колись вчився видатний китайський піаніст Лі Юньді. Він в 18 років в 2000 році був удостоєний першої премії на XIV Міжнародному конкурсі імені Шопена у Варшаві. І тепер організатори генетичного конкурсу висловили бажання отримати ще півсотні таких же обдарованих лі юньді, а заразом і эйнштейнів.

Узяті у дітей клітки будуть направлені до Шанхаю, де фахівці найбільшого в Китаї центру розробки і виробництва біочіпів перевірять їх по 13 параметрам. Китайці вважають, ніби то аналізи ДНК дозволять оцінити рівні інтелекту, емоцій і спортивних можливостей. Переможців конкурсу почнуть навчати в спеціальному таборі.

Швидше за все, як передбачають деякі російські учені, дійсно великої науки тут немає. А якщо і є, то на рівні сумнівних гіпотез. Адже ученим поки невідомі гени, що відповідають за ті або інші здібності людини. Ніхто поки не знає, чим відрізняється ДНК токаря від ДНК астрофізика.

Читайте також:

Китай відкрив "мекку для нудистів"

Китай заборонив відзначати 20-річчя бійні на площі Тяньаньмень

В Китаї Інтернет-залежність лікують електрошоком

Китаєць зіштовхнув з мосту самогубця, який довго вагався

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: