У Китаї чиновники намалювали в фотошопі "інспекцію дороги" і зганьбилися на весь Інтернет

На офіційному сайті повіту Хуейлі провінції Сичуань було опубліковано відредаговане фото, яке демонструє чиновничу "інспекцію" нещодавно відремонтованої дороги.

Троє китайських чиновників опинилися в центрі скандалу і стали посміховиськом для всього Інтернету. Це сталося після того, як на офіційному сайті повіту Хуейлі провінції Сичуань було опубліковано відредаговане в Photoshop фото, яке демонструє їх "інспекцію" нещодавно відремонтованої дороги.

Місцеві жителі, які побачили знімки, обурилися: на фото видно, що чиновники на перевірку не їздили, їх просто "вклеїли".

Одним з перших про монтаж заявив житель провінції, зареєстрований на порталі chinaSMACK під ніком Fauna. Він написав, що 30 червня хотів почитати новини повіту Хуейлі, для чого зайшов на офіційний сайт.

"Я побачив головне повідомлення про те, що в Хуейлі відремонтована дорога і тепер вона відповідає новим стандартам. Зрадів. Однак після того, як натиснув на новину і побачив знімок, що ілюструє її - обплювався! Навіть я, дилетант у Photoshop, зрозумів, що ці фото - підробка", - обурився китаєць.

Незабаром фото "чиновничої інспекції" зникло з сайту, проте зображення вже поширилося в Інтернеті, користувачі стали створювати свої версії китайської наочної агітації, причому набагато більш реалістичні.

У місцевій раді Хуейлі, у свою чергу, повідомили, що держслужбовці були розміщені на фото помилково, місцева влада усвідомлює всю масштабність такої помилки і приносить свої вибачення.

Читайте також:

У Харкові вірян до Кирила "зігнали" фотошопом

Дженніфер Еністон "відфотошопили" до невпізнання

Мадонна показала своє тіло без фотошопа

Українського призера World Press Photo дискваліфікували за фотошоп

British Petroleum упіймали на підробці фото ліквідації аварії в Мексиканській затоці

Повʼязані теми:

Наступна публікація