У Китаї нахабний чоловік два тижні жив, їв та пив у зачиненому через коронавірус ресторані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сам зловмисник виправдовувався тим, що через спалах не міг заробити собі на життя.

У місті Тунлін на сході Китаю чоловік провів два тижні у ресторані, харчуючись запасами закладу, який зачинили через побоювання щодо розповсюдження нового коронавірусу.

Про це пише Mirror.

Чоловіка спіймали лише після того, як співробітники ресторану повернулися і повідомили, що на їхній кухні зникли запаси.

На кадрах з камери спостереження побачили, як чоловік їсть та п’є у зачиненому ресторані. За два тижні китаєць встиг наїсти на дві тисячі юанів – близько семи тисяч гривень.

У поліції розповіли, що чоловік вдерся до спорожнілого ресторану, після того, як йому було наказано залишатися вдома на тлі розповсюдження хвороби. Сам зловмисник виправдовувався тим, що через спалах не міг заробити собі на життя.

Чоловіка заарештували, втім поки що невідомо, чи буде він покараний за своє двотижневе перебування в ресторані.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Спалах коронавірусу у світі станом на 26 лютого
Associated Press

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції