У Китаї пройде перший конкурс краси серед геїв

У Китаї готуються до першого офіційного конкурсу краси серед геїв. кандидати демонструватимуть свої таланти, відповідатимуть на питання журі та дефілюватимуть у нижній білизні.

У Пекіні пройде перший в історії Китаю офіційний конкурс краси серед гомосексуалістів. Захід заплановано на 15 січня.

Від початку організатори конкурсу отримали приблизно 12 заявок на участь. Крім того, вони залучили до конкурсу своїх знайомих. В результаті були відібрані вісім фіналістів: їхні фотографії опубліковані на сайті організаторів.

Регламент змагання передбачає демонстрацію талантів учасників, модний показ і вихід в нижній білизні. Крім того, фіналістам належить відповісти на питання журі. Переможець вирушить на міжнародний конкурс, який пройде в лютому в Норвегії.

Цікаво, що друзі і родичі деяких з конкурсантів не знають про їх сексуальну орієнтацію. При цьому одні учасники вважають, що після конкурсу вже не зможуть її приховувати, а інші вважають, що ніхто не дізнається про їх гомосексуальність, оскільки захід, цілком ймовірно, не будуть висвітлювати китайськомовні ЗМІ.

Протягом багатьох років китайська влада прирівнювали гомосексуалізм до психічного захворювання. Геї зазнавали переслідувань і дискримінації.

Лише у 2006 році в країні було опубліковано перше офіційне дослідження на тему гомосексуалізму. Однак в останні роки влада вживає заходи із захисту геїв. Так, наприкінці 2009 року в Китаї відкрився перший бар для гомосексуалістів, який частково отримує фінансування з бюджету.

Читайте також:

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Кенія проведе перепис гомосексуалістів за півмільйона доларів

Геї вимагають окрему доменну зону

Шведська церква дозволила геям вінчатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: