У Китаї прооперували хлопчика з 31 пальцем

У Китаї прооперували хлопчика, котрий народився з 15 пальцями на руках і 16 - на ногах. Хірурги більше шести годин видаляли зайві пальці дитині.

Шестирічного школяра з китайського міста Шеньян, що народився з 15 пальцями на руках і 16 - на ногах, прооперували.

На те, щоб видалити зайві пальці, хірургам знадобилося приблизно 6,5 годин. Анатомічне відхилення, яке призвело до багатопалості, відомо науці як полідактилія.

Найчастіше, причиною виникнення цього дефекту є спадковість. Тим не менш, він може виникнути і в результаті нової мутації.

Хлопчик з 31 пальцем. Фото rockingfacts.com
У дитини зрослися середні пальці на руках. Фото rockingfacts.com
Полідактилія частіше за все спостерігається на мізинці однієї руки. Захворювання хлопчика - більш рідкісне: у нього спостерігалася центральна полідактилія, при якій дублюються середні пальці. Крім того три пальці на одній, і чотири - на іншій руці дитини були зрощеними.

За словами матері, її синові довелося дуже нелегко; однолітки в дитячому садку і, пізніше, у школі постійно дражнили його.

Скоріше за все, китайському школяру належатиме світовий рекорд за кількістю пальців, котрий раніше приписувався двом індійцям Пранамайе Менарі і Девендра Харне, в яких було 12 пальців на руках і 13 - на ногах.

Читайте також:

Вчені склали ідеальний розпорядок дня: о 6:00 - секс

Прикордонники затримали китайця з 2 кг статевих органів

У конкурсі на найбільш смердючі кросівки перемогла одинадцятирічна дівчинка
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: