Перейти до змісту
У Китаї вагітна жінка їла в ресторані суп і виявила в ньому дохлого щура

У Китаї вагітна жінка їла в ресторані суп і виявила в ньому дохлого щура

Акції мережі втратили 190 мільйонів доларів.

У Китаї в популярній мережі ресторанів "Сябу Сябу" стався неприємний випадок: відвідувачка одного з закладів виявила у себе в супі дохлого щура.

Про це пише Російська служба Бі-бі-сі.

Інцидент стався в місті Вейфан провінції Шаньдун. Вагітна жінка прийшла до ресторану зі своєю сім'єю. Вона замовила собі суп, з'їла кілька ложок і лише потім виявила, що в тарілці лежить щур.

Дохлий щур у китайському ресторані

Чоловік жінки розповів журналістам, що в ресторані запропонували їм виплатити компенсацію в 5 тисяч юанів (729 доларів). Сім'я відмовилася від грошей, поки жінка не пройде медичне обстеження.

Чоловік стверджує, що один із співробітників ресторану запропонував 20 тисяч юанів на аборт його дружині, раз вона так хвилюється про свою дитину.

Фотографії дохлого пацюка в супі швидко поширилися китайською соціальною мережею Weibo і викликали хвилю обурення. Ресторан, в якому стався інцидент, тимчасово закритий, влада обіцяє провести ретельну інспекцію закладу.

Тим часом через цю новину акції мережі "Сябу Сябу" обрушилися і втратили в ціні 190 мільйонів доларів.

Нагадаємо, у Рівному покупці супермаркету зафільмували щура, який сидів на пакетах із молоком. Коли підійшли до гризуна, він спробував утекти. Але невдало, бо йому притисло хвоста. 20-секундне відео в Мережі вже переглянули десятки тисяч користувачів. Серед них були й фахівці Держпродспоживслужби, які вже з'ясовують, що хвостатий гість робив посеред продуктового супермаркету.

Відео У супермаркеті Рівного на пакетах із молоком сидів щур

Коли підійшли до гризуна, він спробував утекти. Але невдало - йому притисло хвоста. 20-секундне відео в Мережі вже переглянули десятки тисяч користувачів. Серед них були й фахівці Держпродспоживслужби, які з'ясовують, що хвостатий гість робив посеред продуктового супермаркету.

У супермаркеті Рівного на пакетах із молоком сидів щур

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин