У Китаї заборонять коханок!

Влада південнокитайської провінції Гуандун ланує офіційно заборонити утримування коханок.

Велика любов до кохання, очевидно, змусила владу південнокитайської провінції Гуандун піти на крайні заходи. Вони планують офіційно заборонити утримування коханок. Передбачається, що заборона буде оформлена поправками до положення державного закону про захист прав жінок у провінції Гуандун. «Внесення цих поправок має підтримати й укріпити стабільність шлюбу», - заявив місцевий депутат Чен Цзінчу.

Згідно із запропонованими змінами планується ввести заборону на коханок - як на сумісне мешкання, так і на перелюбства, оскільки подібна практика, на думку ініціаторів документа, «завдає збитку сім'ям однієї чи обох сторін». Практика утримування коханок, традиційна для стародавнього Китаю, останніми роками активно відроджується. Влада реагує на це явище різко негативно, прагнучи ідеологічними та адміністративними способами запобігти цій тенденції.

У сучасному Китаї наявність коханки може стати приводом для звільнення чиновника з державної посади. Зокрема, віце-мер Пекіна Лю Чжіхуа в 2006 році був знятий з посади за отримання хабарів і забезпечення прибутку своїй коханці. Скривджені коханки також є загрозою для чиновників. У минулому році колишній заступник командувача ВМС Народновизвольної армії Китаю (НОАК) Ван Шоує позбувся посту за «моральне розбещення», перевищення службових повноважень та хабарництво. Про незаконну діяльність Вана владі повідомила невідома молода жінка, яка зізналась, що «тривалий час» знаходилася з Ван Шоує «у близьких стосунках», повідомляють РІА Новини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: