Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї зафільмували порятунок п’яниці, який гуляв високовольтними дротами

Він ходив дротами висотою 9,7 метра.

У Китаї зняли на відео чоловіка, який видерся на стовпи із дротами і гуляв ними три години поспіль, доки не приїхала команда рятувальників.

Про це пише Daily Mail.

Інцидент стався в Цюаньчжоу, провінція Фуцзянь. Нетверезий чоловік піднявся на вершину комунікаційного стовпа і перебрався через повітряні кабелі на висоті майже 10 метрів над землею. На кадрах, які зняв очевидець, видно, що чоловік ішов однією лінією електропередачі, тримаючись за дві інші.

Внизу зібрався великий натовп жителів, щоб спостерігати за нетверезим. Хтось викликав пожежників, які негайно дали вказівку місцевій енергетичній компанії відключити електрику від кабелів. Вони намагалися вмовити чоловіка спуститися вниз за допомогою мегафона, але він відмовився дотримуватися їхніх інструкцій.

Після тригодинного протистояння пожежна команда вирішила зняти чоловіка з дротів, видершись на дерево, яке було поблизу. Рятувальники обережно зіштовхнули китайця на матрац, який чекав на нього внизу.

Нагадаємо, британцю довелося голяка чекати на рятувальників, аби ті зняли його з будинку. Масажний салон навмисно виставив чоловіка на вулицю без одягу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції