У Києві поліцейські взяли на роботу папугу, якого знайшли на місці виклику

У Києві поліцейські взяли на роботу папугу, якого знайшли на місці виклику

Фото: pixabay.com

Птах п'ять днів провів поруч із своїм померлим господарем.

У Святошинському райуправлінні поліції взяли на роботу папугу. Поліцейські знайшли ледь живого птаха на місці виклику - він провів п’ять діб поруч із померлим господарем без їжі і води. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Новий співробітник Святошинського райуправління працює вже три тижні. Кольорового папугу поліцейський Руслан знайшов на місці виклику. Він показує ТСН фото занедбаної квартири без світла й опалення. Там - у бруді й холоді – птах провів п’ять днів поруч із померлим самотнім господарем.

Пернатого криміналісти нагодували і забрали до себе. Як назвати новобранця, думали недовго: дали йому ім'я Руслан. Орнітологів серед правоохоронців немає. Тому чи Руслан часом не Руслана - достеменно невідомо.

"Встановлювали, хлопчик чи не хлопчик. Але не схожий на дівчинку, чесно. Такий характер бойовий. Дуже не любить, коли чіпають його речі – кричить", – каже поліцейський Руслан.

Інформацію про породу Русика поліцейські знайшли в інтернеті. Виявилось, він родом із Австралії і зветься Розела. Від нових колег пернатий багато чого навчився: відгукується на свист, імітує сирену і навіть рухається під музику.

На камеру Руслан не реагує: він зайнятий важливою справою – відрощує втраченого хвоста, адже у Розели він має бути довжиною до 10 сантиметрів. Окрім проблем із пір’ям, невеселе минуле позначилось і на папужому характері. Наодинці він залишатись боїться. На щастя, бути на самоті птаху доводиться рідко - зміни у криміналістів добові.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

У столиці поліцейські взяли на роботу папугу

У столиці поліцейські взяли на роботу папугу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація