У Київському зоопарку самець зебри помер від вигляду двох самок

У Київському зоопарку помер самець зебри після того, як його випустили у відкритий загін з самками. Тварина не розрахувала сили стрибка, послизнулася та зламала шию.

У Київському зоопарку помер самець зебри Гранта. Інцидент стався під час переведення тварин з зимового стійла у відкритий загін.

"Зоологи порахували, що температура повітря вже дозволяє перевести африканських зебр із зимового стійла на відкрите утримання. Спочатку перегнали двох самок, потім до них випустили самця. Самець, який завжди відрізнявся буйною вдачею, настільки зрадів весні, що не розрахував силу стрибка, послизнувся і при падінні зламав шийний відділ хребта ", - заявили в київському зоопарку.

За словами заступника генерального директора зі зоочастини Анатолія Шульги, за цим фактом розпочато службове розслідування.

"Переведення копитних тварин з стійла у загін, особливо після тривалої зими, завжди пов'язане з ризиком травм і загибелі тварин. Подібні випадки бували практично у всіх зоопарках та природних парках. Хоча, звичайно ж, це не знімає відповідальність з співробітників за загибель тварини", - підкреслив Шульга.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в Київському зоопарку помер 20-річний уссурійський білогрудий ведмідь Ося. Фахівці зоопарку повідомили, що в нього була пневмонія.

В останні дні зими в Київському зоопарку помер 20-річний амурський тигр Іван. Тигр був одним із старожилів зоопарку.останні п`ять років тигр страждав від ниркової недостатності і болів, пов`язаних з віковою патологією - грижами хребта.

За цей час він переніс дві хірургічні операції під загальним наркозом. В молоді роки Іван вважався "еталоном краси" для амурських тигрів і його генетичний матеріал буде використаний для визначення чистокровності амурських тигрів, які не мають родоводу.

Читайте також:

У китайському зоопарку від голоду померли 11 тигрів

Пума вбила 7-річного хлопчика в перуанському зоопарку

У Київському зоопарку помер амурський тигр Іван

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: