У кризу донецькі доярки зайнялися наркоторгівлею

Переробляють мак на дурман жінки за допомогою звичайної м'ясорубки. Наркотики, вироблені в домашніх умовах, коштують вдвічі дешевше за опій.

У донецьких наркоторговців нові "кризисні" проблеми. В результаті обвалу економіки їх на "чорному" ринку нині потіснили місцеві доярки. Секрет колгоспниць в тому, що наркотики вони продають за демпінговими цінами.

Переробляють мак на дурман жінки за допомогою звичайної м'ясорубки. Наркотики, вироблені в домашніх умовах, коштують вдвічі дешевше за опій.

Правоохоронці стали затримувати новоявлених сільських наркоділерів буквально щодня. Минулого тижня оперативники вилучили близько трьохсот стаканів макової соломки у 51 -річної мешканки селища Широкіно. Під час обшуку її помешкання були виявлені висушені і подрібнені рослини маку. Експертиза показала, що вага вилученого складає більше 11 кілограмів.

Як повідомив начальник ОБНОН Маріупольській міліції В'ячеслав Каюк, у власному городі жінка висаджувала мак між кукурудзою і соняшником. Самостійно збирала і сушила на горищі заборонені рослини, а за допомогою м'ясорубки подрібнювала макові голівки.

Спочатку зловмисниця намагалася ввести міліціонерів в оману, розповідаючи про те, що зберігала макову сировину для лікувальної мети. Проте правоохоронці зібрали багату доказову базу, завдяки якій удалося вивести обманщицю "на чисту воду".

Насправді заповзятлива громадянка торгувала соломкою. Серед її клієнтів були як місцеві, так і наїжджі наркомани. Покупцям подобалась ціна наркотичного товару: за один стакан вона просила 170 гривень, хоча на "чорному" ринку реальна вартість такої ж порції перевищує триста.

Як з'ясувалося, жінка все життя пропрацювала в місцевому колгоспі дояркою. Зараз під її опікою знаходяться муж-інвалід і двоє дітей, без роботи. Наркобізнес був єдиним способом заробити на життя для всіх.

За даним фактом порушена кримінальна справа по статті 307 УК України (збут наркотичних речовин у особливо великих розмірах). Доярці "світить" від 8 до 12 років позбавлення волі.

Внаслідок економічної кризи міжнародні експерти констатують тенденцію падіння цін на наркотики у світі, в Європі та, зокрема, в Україні.

Сьогодні у світі спостерігається тенденція зниження вартості "якісних" наркотиків, зокрема, кокаїну.

За словами Хасмана, це пояснюється, насамперед, впливом світової економічної кризи та зменшенням обсягів споживання кокаїну у США.

Читайте також:

В Україні подешевшають наркотики

Колишні наркомани відновлюють українське село

Депутати підвищили штрафи за вирощування маку й конопель

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: