Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кропивницькому директор облавтодору під час наради гучно ввімкнув порно

Чиновник втік від журналістів, відмовившись коментувати свій конфуз.

У Кропивницькому під час апаратної наради в обласній держадміністрації стався конфуз. Директор "Кіровоградського облавтодору" Андрій Руднік ввімкнув порно на своєму телефоні і це почули всі.

Про інцидент розповідає місцева новинна агенція CBN.

Характерні для порнофільмів звуки пролунали під час виступу начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторії Кулікової. Вона звітувала про пристосованість об’єктів інфраструктури для потреб людей з інвалідністю.

Журналісти стверджують, що "охи і ахи" лунали з телефону саме Андрія Рудніка. Присутні відреагували стриманим сміхом, а чиновниця продовжила звітувати, зробивши вигляд, що нічого не сталося.

У поціновувача порно після апаратної наради намагалися взяти коментар, але той втік від журналістів зі словами "Я не розумію, про що ви говорите... Я нікого не збуджував", навіть не забравши верхній одяг із гардеробу.

Нагадаємо, один з найпопулярніших порносайтів світу – PornHub  - оприлюднив річну статистику. Україна вперше потрапила до списку 20 країн, в яких цим ресурсом користуються найбільше. Порівняно з 2017 роком трафік з України на порносайт значно зріс, а тому вона злетіла на 11 сходинок і опинилася на 16 місці (27 минулого року).

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції