У Лондоні до 2025 року побудують унікальний хмарочос -"тюльпан"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проект будівлі висотою 305 метрів у формі квітки отримав дозвіл "вирости" в лондонському " бізнес-центрі.

Міська корпорація, що управляє Лондонським Сіті, затвердила плани будівництва нової башти, 2 квітня. Це відбулося майже через чотири місяці після того, як британські архітектори Foster+Partners представили проекти незвичайної будівлі. Наголошується, що це далеко не перший лондонський хмарочос нетрадиційної форми, пише CNNstyle.

Хмарочос зведуть у фінансовій частині міста і в ньому розміститься культурно-освітній центр. Однак існує низка умов планування. Вони включають в себе "обмеження кількості автомобілів в завантажений час", обмеження на продаж квитків у години пік, щоб уникнути заторів у пішоходних зонах, доступні засоби для інвалідів, пільги для маленьких дітей, студентів та літніх людей, а також суворі внутрішні і зовнішні заходи безпеки. Зазначається, що така висота - 305 метрів - обмежена маршрутами польотів в аеропорту Лондон-Сіті.

Нова туристична пам'ятка вписується у плани місцевої влади щодо створення так званої "Культурної милі", яка приверне більше відвідувачів у фінансовий район Лондона. У "тюльпані" очікують близько 1,2 мільйона відвідувачів на рік і називають його унікальним, оскільки він покликаний приводити жителів Лондона і туристів в фінансову частину міста, яка працює цілодобово і без вихідних, під час уїк-ендів. Роботи над будівлею можуть початися до 2020 року і закінчитися до 2025 року. Вона стане другою найвищою будівлею в британській столиці і у всій Західній Європі після знаменитого лондонського хмарочоса "Осколок".

У проекті хмарочоса: високий стовп, увінчаний скляним пуп'яноком, у якому розмістяться оглядові галереї і майданчики, бари і ресторани, що відкривають панорамний вид на місто, внутрішні гірки, громадський сад на даху і освітні установи для місцевих школярів, які передбачають 20 000 безкоштовних відвідувань на рік. Будівництво та освітні ресурси нового центру будуть фінансуватися мільярдером Джейкобом Сафрою, що володіє сусіднім вже наявним хмарочосом "Мері-Екс", який в народі знають як "Огірок".

Залиште свій коментар

Вибір редакції