У Лондоні проходить найбільший в Європі вуличний карнавал

Знаменитий карибський карнавал триває у лондонському районі Ноттінг Хілл. На час шоу влада міста відправила місцевих пенсіонерів на море.

Протягом двох останніх днів літа у знаменитому лондонському районі Ноттінг Хілл триває найбільший в Європі вуличний карнавал.

Гігантське вуличне шоу, попри похмуру погоду, вже зібрало тисячі людей. Вперше на карнавалі діють обмеження на потужність звукового устаткування - не більше 135 децибел.

Лондонська поліція приведена в повну готовність. Минулого року карнавал закінчився великою бійкою анархістів із правоохоронцями. Тоді були поранені 50 поліцейських, сотні людей були затримані за погром вітрин і автомобілів.

Карнавал започаткували на острові Тринідад ще у 19-му столітті, а потім іммігранти з колишніх карибських колоній привезли традицію до Великобританії.

Перший карибський карнавал в Лондоні пройшов у 1958 році, а за кілька років він став традиційним для модного тоді району Ноттінг Хілл, де мешкала творча інтелігенція, артисти і художники. З часом карнавал перетворився з чисто карибського свята на карнавал різних етнічних культур - від негритянського хіп-хопу до костюмованих західноафриканських вистав.

Традиційно карнавал припадає на серпневий "Bank holiday" - довгий уїкенд наприкінці літа, коли до звичайних вихідних додається ще і "банківський вихідний" в понеділок.

За півстолітню історію проведення за карнавалом в Ноттінг Хіллі тягнеться і шлейф сумної слави - криміногенна обстановка, вживання наркотиків, гори сміття, а також підвищений рівень шуму, який заважає місцевим мешканцям.

Цього року літнім людям, яким карнавал як і раніше заподіює незручності, лондонська влада за свій рахунок організувала на ці дні відпочинок в тихому готелі на морському узбережжі в місті Фолкстоун на південному сході Англії.

Сорок пенсіонерів, що живуть в Ноттінг Хіллі, проведуть декілька днів на морі і повернуться до Лондона 1 вересня, коли вулиці будуть прибрані після карнавалу і в район повернеться звичний спокій.

Читайте також:

У Іспанії тисячі людей жбурлялися помідорами

Туризм майбутнього запропонує роботів-проституток і пігулки для подорожнього щастя

В парку Бангкоку оселилися гігантські ящерки

Працевлаштовані мешканці Лондона стали вуличними волоцюгами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: