У Лондоні провели гей-парад на державному рівні

У заході приймала участь дружина прем'єра Великобританії та військові Її Величності.

У консервативному Лондоні 4 липня пройшов пишний гей-парад, в якому взяла участь дружина прем'єр-міністра Великобританії Сара Браун.

Британські ЗМІ відзначають, що дружина глави уряду не тільки вітала учасників параду, але і тримала в руках "біло-рожеву версію" державного прапора Сполученого Королівства.

У лондонській ході взяли участь тисячі геїв, лесбійок, бісексуалістів та трансгендерів. Демонстрація пройшла через центр міста, після неї на Трафальгарській площі відбувся концерт.
Лондонський гей-парад був більше схожий на справжній вуличний бал-маскарад. Серед учасників параду можна було побачити і бравих гвардійців, і спокусливих маркітанток, і "копії" покійного Майкла Джексона, і "клони" Елтона Джона, який і понині живий, а також ангелів та демонів. Цього року в параді представників сексуальних меншин брали участь військовослужбовці ледве не всіх видів військ королівської армії.

Всюди на учасниках "параду гордості" в Лондоні можна було побачити державну символіку Великобританії.

Дружина прем'єр-міністра Великобританії Сара Браун, виступаючи на Трафальгарській площі, заявила, що королівство пройшло важкий і довгий шлях "до рівності".

Читайте також:

Дружина британського прем'єра пройде на чолі гей-параду

В Індії геям дозволили займатися сексом

Китай легалізує трансвеститів

Перший гей-парад в Китаї пройшов без параду та без китайців
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: