У македонській перукарні заборонили говорити про політику

Власник перукарні зазначив, що у містечку, де мешкає лише 5 тисяч осіб, дуже легко посваритися через таку суперечливу тему як політика.

Відвідувачам однієї з перукарень міста Крушево в Македонії заборонили розмовляти про політику, повідомляє BalkanInsight. Таке рішення прийняв власник салону Славко Калевський.

Перукар повісив на вхідних дверях табличку з попередженням про те, що в салоні заборонені будь-які розмови про політику, особливо суперечки на тему президентських виборів, які проходять в країні.

Власник перукарні відзначив, що базікання про політику неодмінно призводить до гучних сварок. "Я не хочу, щоб мої друзі стали моїми ворогами, тим більше через політику. Воно того не варте", - пояснив Калевський своє табу на політичні балачки в своєму закладі.

Проте сам господар перукарні відзначив, що підтримує опозиційну партію соціал-демократів, один з представників якої - Любомир Фрчкоський - претендує на пост президента Македонії. "Та все ж політика і перукарська справа - речі абсолютно несумісні", - підкреслив Калевський.

"Тепер ми теревенимо про жінок або обговорюємо останні міські плітки", - розповів Калевський.

Нагадаємо, президента Македонії виберуть повторним голосуванням. На виборах 22 березня жоден з кандидатів не зміг набрати більше 50% голосів виборців.

На президентське крісло претендують кандидат від правлячого правоцентристського блоку Георгій Іванов (35% голосів у першому турі) і член соціал-демократичної партії Любомир Фрчковський (20% голосів).

Голосування відбудеться 5 квітня.

Читайте також:

У Бельгії затриманий банківський "Робін Гуд"

За крісло президента Македонії боротиметься 7 кандидатів

Польський депутат сп'янів від яблук

В Пітері п’яний полковник помочився на клієнтів ресторану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: