У Маріуполі 25-річний юнак двічі вистрибнув з 8-го поверху і залишився живий

У Маріуполі 25-річний юнак двічі вистрибнув з 8-го поверху і залишився живий

П'яний хлопець двічі стрибав з 8-го поверху і вижив

П'яний маріуполець вистрибнув з 8-го поверху, залишився неушкодженим, піднявся нагору і знову стрибнув, але і цього разу вижив.

У Маріуполі 25-річний юнак двічі поспіль вистрибував з 8-го поверху в спробі накласти на себе руки, але залишився живий.

Інцидент стався у неділю, 31 липня. За даними місцевих ЗМІ, молодий чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вирішив зістрибнути з 8 поверху будинку по пр. Металургів. Стрибнувши вниз в перший раз, хлопець впав на дерева і вже з них акуратно зісковзнув вниз.

Піднявшись, самогубця вирішив повторити стрибок. Знову піднявся на 8 поверх і стрибнув вниз. Цього разу його приземлення виявилося менш вдалим, очевидці викликали "швидку допомогу".

Прибувши на місце і оглянувши постраждалого, медики діагностували у нього закритий перелом 1-го поперекового хребця, переломи тазу і ребер, численні удари і садна. Однак госпіталізувати молоду людину медикам не вдалося.

Він почав чинити опір лікарям, і навіть друзі стрибуна не змогли переконати його відправитися в лікарню. Надавши медичну допомогу на місці, лікарі поїхали.

Читайте також:

У Рівному юнак намагався покінчити з собою, наковтавшись гайок і шурупів

Аргентинка викинулась з 23-го поверху готелю і залишилась жива

Росіянин двічі за день намагався вчинити самогубство, але тільки переламав ноги

Чоловік застрелився, програвши у "російську рулетку" своєму собаці

Повʼязані теми:

Наступна публікація