У Маріуполі досі ловлять Годзіллу

Співробітники МНС Маріуполя, які вже кілька місяців полюють на втіклого крокодила Годзіллу, вирішили перекрити сіткою ділянку, де мешкає тварина.

Крокодил (Фото: www.exzooberance.com)
Крокодил розпізнає пожежні машини та відразу ховається від них у воду. (Фото: www.exzooberance.com)
Співробітники МНС Маріуполя, які вже кілька місяців полюють на втіклого крокодила Годзіллу, вирішили перекрити сіткою ділянку, де мешкає тварина, повідомляє газета "Ильичевец". Як заявив голова місцевих рятувальників Сергій Харченко, "потрібно як мінімум метрів двісті сітки, щоби перекрити всю ділянку, і зараз ми терміново намагаємося їх відшукати". 

Дотепер всі спроби зловити нільського крокодила, що наприкінці травня втік з маріупольського цирку до Азовського моря, закінчувалися невдачею. Рептилія, за словами Харченко, не підходить до капканів і відразу пірнає в воду, коли бачить червону пожежну машину. Годзіллу, за порадою співробітника цирку, навіть намагалися ловити на білих щурів, яких він нібито любить їсти, проте крокодил не піддався на цю провокацію. 

Після втечі Годзілли неодноразово поступали відомості, що його бачили в околицях Маріуполя. Так, у липні двоє робітників помітили його біля місцевого судоремонтного заводу, а у вересні стало відомо, що крокодил влаштувався в районі теплоцентралі заводу "Азовсталь". 

Озеро біля теплоцентралі, як зауважували українські ЗМІ, цілком підходить тварині для зимівлі. "Воду ми скидуємо теплу, - пояснив директор ТЕЦ Іван Калагарцев, - і вона багата на найрізноманітнішу рибу. У нас зараз краще, ніж у морі, що стигне".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: