Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Маріупольському зоопарку уперше показали новонароджених леопарденят

Малюки за місяць подвоїли свою вагу.

Поповнення леопардів у Маріупольському зоопарку з'явилось півтора місяці тому, а зараз їх уперше показали публіці, йдеться в ТСН.12.00. 

Двох малюків леопарда оберігали у звіринці, щоб ті достатньо підросли для виходу на загал. При народженні кожне з малят важило менше, ніж кілограм, але вони вже подвоїли свою вагу. Маленькі леопарди мають добрий апетит, охоче п'ють молоко та пробують м'ясо.

Імен для малечі в зоопарку ще не вигадали. Але радіють, що тваринки активні та грайливі. "Хлопчики у нас дуже активні з хорошим апетитом. Спритні такі, ось на місці ми не сидимо", - каже кіпер Наталя Луценко.

Нагадаємо, що у зоопарку німецького міста Магдебург показали трьох рідкісних білих дитинчат левиці Кіари. Троє хижаків народилися 19 листопада. Напередодні ж цим левенятам зробили щеплення, поставили чіпи і показали їх відвідувачам. 

Відео У Маріупольському зоопарку публіці уперше показали двох малюків леопарда

Братики народилися ще півтора місяці тому, але у звіринці чекали, щоб вони достатньо підросли для виходу на публіку. При народженні кожне з малят важило менше, ніж кілограм, але вони вже подвоїли свою вагу.

У Маріупольському зоопарку публіці уперше показали двох малюків леопарда

Залиште свій коментар

Вибір редакції