Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після інциденту, дівчині запропонували роботу одразу в кількох модельних агентствах.

У Мексиці дівчину-офіцера звільнили з управління по боротьбі з наркотиками через її відверті фотографії в соціальних мережах.

Її світлини розлетілися по всіх ЗМІ, після чого, багато модельних видань запропонували дівчині роботу фотомоделлю, повідомляє турецьке видання Hurriyet.

Мати двох дітей та мексиканська поліцейська Надія Гарсія була завалена пропозиціями щодо роботи, після того, як зробила пару фотографій у патрульному автомобілі з автоматом.

"Я була неправа, дозволивши собі такі фотографії у робочий час, коли я була ще в мундирі офіцера. Я хочу попросити вибачення у секретаря з безпеки та юстиції та у генерала Ескобедо за цей аморальний вчинок з мого боку. Я відчуваю огиду до себе, і хочу попросити вибачення за завдану шкоду заподіяну двом моїм дочкам, моєму чоловікові, батькам, братам і всій родині", - написала на своїй сторінці у Facebook колишній офіцер.

Після інциденту кілька чоловічих журналів запропонували дівчині багато вигідних модельних контрактів.

Нагадаємо, учительницу географії змусили піти у відставку після того, як учень знайшов її відверте порновідео 27-річної давності. Інцидент стався в середній румунській школі, саме там підліток натрапив на відео молодої вчительки географії Джорджиані, яка займалася статевим актом з чоловіком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції