У мексиканському штаті заборонили пісні, що романтизують наркоторговців

У мексиканському штаті заборонили пісні, що романтизують наркоторговців

Поліція Мексики затримує наркоторговців / Фото: AFP

Представник влади штату послався на дані опитувань, в ході яких діти відповідають, що хочуть стати наркоторговцями коли виростуть.

У барах і нічних клубах мексиканського штату Сіналоа віднині заборонено виконувати чи програвати пісні, у яких створюється романтичний образ наркоторговців і наркобаронів. Відповідне розпорядження видав губернатор штату Маріо Лопес Вальдес.

Як повідомляється, заборона на такі пісні (цей жанр називається narcocorrido) поширюється і на їх виконання або програвання під час банкетів.

Заклади, що порушують заборону, не будуть штрафувати, однак їм не відновлять ліцензію на продаж алкогольних напоїв.

Прийнятий захід спрямований на боротьбу з поширенням кримінальної культури в суспільстві. Представник влади штату послався на дані опитувань, в ході яких діти відповідають, що хочуть стати наркоторговцями коли виростуть. Уряд штату вже уклав  угоду з асоціацією радіо і телебачення про те, щоб матеріали, що прославляють насильство і злочинність, не потрапляли в ефір.

Згідно з існуючими оцінками, жертвами наркокартелів у Мексиці за останні п'ять років стали до 37 тисяч чоловік. Штат Синалоа є одним з найбільш неблагополучних у цьому відношенні.

Читайте також:

У Мексиці тисячі громадян протестують проти антинаркотичної війни

Техас визнали головним постачальником зброї для наркокартелів Мексики

У Мексиці заарештували наркобарона на прізвисько Кінг-Конг

Повʼязані теми:

Наступна публікація