Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мережі обурюються ролику, у якому десятки дітей тягнуть священика в Porsche вулицями Мальти

Священик не бачить нічого поганого у такій церемонії.

У мережі з'явилося відео, на якому видно, як близько 50 дітей тягнуть новообраного священика у його автомобілі Porsche. Ролик обурив користувачів. 

Про це повідомляє Times Of Malta.

У Шаарі на острові Гоцо, що на Мальті, відбулася інавгурація новообраного священика. Для цього зібрали десятки дітей, яким довелося тягнути за канати машину попа.

Джон Султана давно працює священиком на своїй батьківщині. Він навчався у Римі і в Папському Салезіянському університеті. Нещодавно протоієрей місцевої парафії покинув свій пост, і на його місце призначили Султана. Цю подію він вирішив відсвяткувати із розмахом.

Місцева чиновниця написала у своєму Facebook, що така інавгурація - це "торжество поганого смаку і хвастощів, яке просто огидно".

Незадоволені його поведінкою і інші користувачі.

"У мене просто немає слів. Щоразу, коли я думаю, що ми вже досягли дна, вони примудряються його пробити. Божественна комедія".

"Це так погано, настільки погано, що я навіть не знаю. Діти мають такий радісний вигляд, вони просто ще не зрозуміли, в який паршивий світ потрапили".

Священик ж не побачив у цьому нічого поганого.

"Вибачте, але для мене це не проблема, і деякі коментарі, які люди залишають, просто неправильні. Не буду більше вам нічого говорити, щоб мої фрази потім не вирвали з контексту", - прокоментував священик.

Нагадаємо, у Британії заарештували медпрацівницю, яку підозрюють у численних вбивствах немовлят. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції