У Мережі сміються з засідання ради міністрів ЛНР", на якій Плотницький розподіляв картоплю

"Міністерства" не хотіли купувати дорогі овочі і не знали, кому за них платити.

Верхівка терористичної організації "ЛНР" на засіданні "ради міністрів" з усією серйозністю розподіляла картоплю і моркву між "міністерствами". Керував процесом глава "ЛНР" Ігор Плотницький.

"Суть проблеми в тому, що "республіка" для кожного "міністерства" закупила овочі, а "міністри" не хочуть їх викуповувати - кажуть, на базарі дешевше", - пише блогер Pauluskp, який опублікував відео засідання "ради міністрів".

"Гроші виділялися не для того в минулому році, щоб зараз купували у приватників, а виділялися для того, щоб вони поверталися назад в державу. Якщо вони можуть купити дешевше - будь ласка. Тільки я гроші заберу! І купуйте! На полях будете садити тоді, і збирати, так!" - в серцях заявив Плотницький.

Крім того, "міністр спорту" поскаржився Плотницькому, що не знає, куди і кому платити за овочі, і не може зрозуміти, звідки їх забирати. У відповідь на це глава "ЛНР" звинуватив "міністра" в некомпетентності. Особливо сильно його розлютило те, що "міністр спорту" самовільно вирішив провести в "республіці" паралімпійські ігри.

"Оцініть рівень питань, якими займається "уряд", а також методи управління, які практикує посаджена російськими окупантами адміністрація",- зазначає блогер Pauluskp.

Раніше Ігор Плотницький перед самопроголошеними "міністрами" назвав окуповану бойовиками територію Луганщини "банановою республікою". Очільник терористів заявив про те, що інвестиції окупованим територіям "не світять". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: